Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Poniżej umieszczamy plan zajęć ON-LINE obowiązujący od 27 kwietnia 2020 r. do odwołania oraz harmonogram konsultacji nauczycieli.

Wprowadzone zostały drobne zmiany w dotychczasowym planie.

Wprowadzamy plan, aby zmotywować uczniów do systematycznej pracy. Plan został ułożony zgodnie z zasadami zawartymi w rozporządzeniu MEN: równomierne obciążenie uczniów w poszczególnych dniach tygodnia, zróżnicowanie zajęć w każdym dniu, możliwości psychofizyczne uczniów podejmowania intensywnego wysiłku umysłowego w ciągu dnia, łączenia przemiennie kształcenia z użyciem monitorów ekranowych i bez ich użycia oraz ograniczenia wynikające ze specyfiki zajęć. Plan zajęć zakłada wykonywanie zadań z określonego przedmiotu (rodzaju zajęć) w określonym czasie (np. praca samodzielna ucznia z materiałami dydaktycznymi, konsultacje lub czat z nauczycielem danego przedmiotu, czy też lekcja on-line w aplikacji TEAMS).      Dzieci, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach lub być w kontakcie z nauczycielem w czasie wyznaczonym w planie zobowiązane są do wykonania wyznaczonych zadań w danym dniu. Nauczyciele będą również dostępni podczas konsultacji, w innych, popołudniowych godzinach (zgodnie z harmonogramem) i w każdym czasie pozostają w kontakcie poprzez wiadomości w dzienniku elektronicznym, e-maile, czy aplikację TEAMS.

Nadal materiały dydaktyczne na dany tydzień będą publikowane na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „Materiały dydaktyczne”.

PLAN ZAJĘĆ DLA KLAS 1-3

PLAN ZAJĘĆ DLA KLAS 4-8