Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do komunikatu MEN uprzejmie informuję,

że od jutra tj. 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. (tj. środa) zajęcia w naszej szkole zostają odwołane.
W związku z tym- w najbliższych dwóch dniach 12-13 marca 2020 r. nasza szkoła prowadzi zajęcia opiekuńcze (świetlica) we wszystkich budynkach (ul. Wielkopolska 20, ul. Dulin'a 8 i ul. Świętokrzyska 47a) dla uczniów, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki.
Natomiast w dniach 16- 25 marca 2020 r. zawieszone będą wszystkie rodzaje zajęć - w tym opiekuńcze, co oznacza, że szkoła dla uczniów pozostaje zamknięta.

Żywienie dzieci od dnia jutrzejszego zostaje zawieszone - odpisy dla wszystkich żywionych uczniów zostaną wygenerowane automatycznie, nie ma potrzeby zgłaszania. Dla dzieci pozostających pod opieką świetlicy w dniach 12-13 marca 2020 r. prosimy Państwa o zapewnienie suchego prowiantu.

Prosimy, aby dzieci lub Państwo zabrali ze szkoły wszelkie materiały dydaktyczne (zeszyty, podręczniki), ponieważ jest prawdopodobne, że nauczyciele będą przesyłać materiały do pracy w domu.

Na dzień dzisiejszy kalendarz roku szkolnego, w tym rekrutacji oraz egzaminów pozostaje bez zmian.

Na dzień dzisiejszy nie mamy oficjalnego komunikatu w sprawie organizowanych rekolekcji, ale przewidujemy, że zostaną odwołane.

Prosimy śledzić stronę naszej szkoły oraz fb na bieżąco, gdzie będziemy umieszczać komunikaty dotyczące powyższej sytuacji.
W razie pytań zapraszam do kontaktu, najlepiej przez platformę GPE lub e-maila: j.dmitruk@sp86.edu.gdansk.pl.

Komunikat MEN dostępny pod linkiem: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Justyna Dmitruk
dyrektor Szkoły Podstawowej nr 86 w Gdańsku