Chorągiew Gdańska Związku Harcerstwa Polskiego przy współpracy z Miastem Gdańskiem po raz kolejny zaprasza dzieci do skorzystania z półkolonii, które odbywać się będą w szkołach na terenie Gdańska, między innymi w Szkole Podstawowej nr. 86 przy ul. Wielkopolskiej 20. Opieka nad dziećmi będzie się odbywać w ciągu dnia, od poniedziałku do piątku. W cenie turnusu uczestnicy będą mieli zapewnione zajęcia edukacyjne z wykwalifikowaną kadrą, materiały programowe oraz wyżywienie.
Proponujemy dzieciom z klas 1-4 ciekawy sposób na spędzenie ferii w magicznej atmosferze! Zapraszamy po aktualne informacje na stronę Chorągwi Gdańskiej ZHP na Facebooku i na stronę internetową półkolonii www.polkolonie.gdanska.zhp.pl Zapisy przez formularz elektroniczny trwają. Dokumenty do wydruku i wypełnienia przez rodziców/opiekunów znajdują się na stronie internetowej półkolonii.