W związku z wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19 uczniów i nauczycieli naszej szkoły, za zgodą Wydziału Rozwoju Społecznego oraz Sanepidu przedłużono decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych w klasach IV - VIII na okres  od 2.11. 2021 do 5.11.2021. Zatem od 2.11.2021 do 5.11.2021 zajęcia będą odbywały się zdalnie wg planu zajęć skróconych w aplikacji TEAMS. Wszyscy uczniowie, zarówno objęci kwarantanną jak i nie objęci, uczestniczą w lekcjach zdalnych.

Informujemy, że uczniom uczęszczającym na obiady zostaną one automatycznie odpisane.

W związku z sytuacją epidemiologiczną terminy konsultacji z nauczycielami zostały przełożone na 17 i 18 listopada 2021 r.

Prosimy Państwa o wsparcie i życzliwość oraz codzienne monitorowanie udziału dzieci w zajęciach on-line oraz wiadomości na GPE.

Z życzeniami zdrowia
Kadra Kierownicza