Z piątku na sobotę, po raz drugi, odbyła się "Samorządowa noc w szkole", w której wzięło udział 30 uczniów z klas VI - VIII. Mieli oni możliwość rozmowy z Rzecznikiem Praw Ucznia, panem Maciejem Główczewskim oraz zadawali pytania pani dyrektor Justynie Dmitruk. Odbyła się też dyskusja dotycząca zadań samorządu na drugi okres i praca w grupach nad propozycjami działań z okazji zbliżającego się Dnia Patrona. Pan Główczewski poprowadził krótki mecz koszykówki, chętni mogli wybrać gry planszowe, potem prawie wszyscy bawili się w chowanego, szukając kryjówek w zakamarkach szkoły. Cisza nocna została ogłoszona bardzo późno, a pobudka była już o siódmej rano w sobotę. Artur i Tomek okazali się najlepsi w quizie wiedzy o naszej szkole. Zostawiliśmy pomieszczenia, z których korzystaliśmy, w najlepszym porządku. To była piękna przygoda!